У Львові після двох років коми прийшов до тями 16-річний пацієнт." />  У Львові після двох років коми прийшов до тями 16-річний пацієнт.">  У Львові після двох років коми прийшов до тями 16-річний пацієнт." />

Львів'янин прийшов до тями після дворічної коми

logo
 Львів

 У Львові після двох років коми прийшов до тями 16-річний пацієнт. Ще в 2010 році хлопець на велосипеді потрапив під колеса іномарки, коли він повертався з тренування. Кандидат у майстри спорту з акробатики саме готувався до чемпіонату. Від тяжкої черепно-мозкової травми впав у глибоку кому.
 Лікарі розводили руками, адже у хлопця відмовили майже всі органи. Та сталося неможливе. Батько пацієнта, священик, переконаний, що це диво - справа рук божих та людей у білих халатах. Рідні хлопця давно пробачили необачній водійці, були певні - синові це не допоможе.
Натомість два роки поспіль щодня приходили і годинами спілкувались із Костею. Поки що кожен рух для Кості - це надзусилля. Зараз із хлопцем працюють реабілітологи, психологи, масажисти та логопеди - наче малу дитину вчать усього заново.
Лікарі не перестають дивуватися - кажуть, що раніше про вихід із такої глибоко коми вони хіба що читали в літературі. Втім, попереду ще багато роботи.
 "Найбільша проблема - те, що в дитини не відновилось самостійне дихання, він далі знаходиться на штучній вентиляції легень", - розповідає заступник головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Роман Герега.
 Проте родичі упевнені, що цілковите одужання - лише справа часу: треба тільки вірити у це понад усе.

Оставить свой комментарий: