Середня вартість одного кілометра відрізка до митного пункту «Угринів-Долгобичів», за умовами тендеру, складе 9 млн гривень." />  Середня вартість одного кілометра відрізка до митного пункту «Угринів-Долгобичів», за умовами тендеру, складе 9 млн гривень.">  Середня вартість одного кілометра відрізка до митного пункту «Угринів-Долгобичів», за умовами тендеру, складе 9 млн гривень." />

У Львівській області побудують найдорожчу трасу в Україні

logo
У Львівській області побудують найдорожчу трасу в Україні - главная фотография

 Середня вартість одного кілометра відрізка до митного пункту «Угринів-Долгобичів», за умовами тендеру, складе 9 млн гривень.
Всього, як свідчить договір між службою автомобільних доріг Львівської області та ТОВ «Автомагістраль-Південь», ремонт ділянки Т-14-08 Угринів - Хоробрів обійдеться в 70 млн. 920 тис. гривень, що в розрахунку вартості на кілометр траси стане найдорожчою трасою в Україні - більше 1 мільйона доларів / кілометр.
 Ремонтні роботи дозволять побудувати сучасну трасу до митного пункту «Угринів-Долгобичів», відкритий спеціально до чемпіонату «Євро-2012». Примітно, що сам митний пункт, і як прилегла до нього дорога були здані в експлуатацію 9 червня, після чого закриті на подальшу реконструкцію. Оновлена траса, за умовами договору, буде готова до кінця наступного року.

Оставить свой комментарий: