Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової парті" />  Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової парті">  Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової парті" />

Мер Львова заявив про створення власної політичної партії

logo
Мер Львова заявив про створення власної політичної партії - главная фотография

 Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової партії.
Текст заяви мер Львова оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.
  «Кожен вірить, що своїми діями та рішеннями робить те, що йому належить зробити за життя. Молю Бога, аби і моє рішення про початок активної політичної діяльності спричинилось до цього. Відчуваю, що цей крок на сьогодні є необхідним для подальшого досягнення поставленої мети – збудувати країну, в якій хочеться жити», – йдеться в заяві Андрія Садового.
В своїй заяві мер Львова зазначив, що партія не бере активної участі у виборах 2012 року: «Ми на початку свого шляху в політиці і будемо поступово здобувати довіру українців своєю працею» .
 За його словами, назва нової партії походить від руху самоорганізації українців Галичини на початку 20-го століття. У 2004 році Андрій Садовий заснував однойменну громадську організацію, завдяки діяльності якої здобув популярність в місті та виграв перші вибори на посаду мера у 2006 році.
Андрій Садовий заявив, що партія «Самопоміч» базуватиме свою діяльність на засадах християнської моралі. «Бог дав людям 10 заповідей і це основа людського співжиття. Переконаний, що лише дотримуючись їх, а також інших загальнолюдських цінностей, можна навести порядок у власному домі – в родині, громаді, місті та країні», – йдеться в заяві.
 Садовий зазначив, що ідеологічним центром нової партії буде місто Львів: «Впевнений, що громада міста радо вітатиме бажання українців використати ідейний та духовний потенціал Львова. Вірю, що кожен з українських регіонів зможе зробити свій власний внесок в побудову здорового українського суспільства».

Оставить свой комментарий: