На «Арені Львів» cтартував XII Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво»." />  На «Арені Львів» cтартував XII Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво».">  На «Арені Львів» cтартував XII Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво»." />

У Львові інвесторів залучають цілими стадіонами

logo
У Львові інвесторів залучають цілими стадіонами - главная фотография

 На «Арені Львів» cтартував XII Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво». Серед поважних учасників форуму екс-президент Латвійської республіки Гунтис Ульматіс, заступник міністра економіки Республіки Польща Даріуш Богдан, Надзвичайні та Повноважні посли Австрії та Білорусі в Україні Вольф Дітріх Хайм та Валентин Велічко.
 Учасників форуму привітали голова Львівської ОДА Михайло Костюк, заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак та міський голова Львова Андрій Садовий.
«Одним із головних пріоритетів розвитку Львівської області є запровадження енергоощадності, активізація інноваційних процесів та інвестиційної діяльності, розвитку міжрегіональної та транскордонної співпраці, вітчизняного агробізнесу», – зазначив у своєму виступі Костюк.
 Голова ЛОДА детально зупинився на проблемах аграрного сектору Львівщини – дефіциті технологій, браку кваліфікованих кадрів, а також зазначив про негативні соціальні тенденції на селі.
За словами Костюка, важливим для Львівщини є залучення іноземних інвестицій у сільське господарство та несільськогосподарське виробництво на селі.
«Ми сподіваємося на спільну участь, залучення ресурсів ЄС для підготовки кваліфікованих кадрів для села», – зазначив Костюк.
 Міський голова Львова Андрій Садовий нагадав про плани України подати заявку на проведення олімпіади 2022 року у Львові, запросив інвесторів до подальшої участі у цьому процесі.
Садовий пообіцяв всіляку підтримку і розуміння для інвесторів з боку міської влади.
 «Ми вас любимо!», – заявив Садовий.

Оставить свой комментарий: