Індустріальний парк у Львові буде приносити близько 63 млн грн щорічно

logo
Індустріальний парк у Львові буде приносити близько 63 млн грн щорічно - главная фотография

 Реалізація проекту створення інноваційного технопарку у Львові дозволить щорічно залучати до міського бюджету близько 63 млн гривень. Про це повідомили в Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України.
 “Створення індустріальних парків відкриє нові можливості для економічного розвитку регіонів України. Згідно з законом “Про індустріальні парки” суб’єкти господарювання на території індустріальних парків будуть реєструватися в межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць, що створить умови для сталого економічного розвитку регіонів та наповнення місцевих бюджетів. Так, за попередньою оцінкою фахівців, при реалізації проекту індустріального парку в м. Львів на території промислової зони загальною площею до 150 га, може бути створене безпосередньо до 20 тис. робочих місць, не рахуючи постачальників послуг та сировини. Тільки це дозволить залучати до міського бюджету близько 63 млн гривень щорічно”, – сказано в повідомленні.
 Крім того, це дозволить зробити більш потужним не тільки муніципальний бюджет, але і державний – очікується, що інноваційні парки сприятимуть стрімкому зростанню ВВП.
Нагадаємо, зараз інноваційний парк, функціонування якого дозволить зупинити відтік висококваліфікованих IT-фахівців з України, створюється і в Києві.

Оставить свой комментарий: