Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до програми розвитку української мови та культури, згідно до яких закон «Про основи державної мовної політики» визн" />  Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до програми розвитку української мови та культури, згідно до яких закон «Про основи державної мовної політики» визн">  Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до програми розвитку української мови та культури, згідно до яких закон «Про основи державної мовної політики» визн" />

На Львівщині депутати визнали мовний закон недійсним

logo
На Львівщині депутати визнали мовний закон недійсним - главная фотография

 Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до програми розвитку української мови та культури, згідно до яких закон «Про основи державної мовної політики» визнаний недійсним на території Львівської області. За це рішення проголосувало 64 із 64 присутніх депутатів при 59 необхідних.
 Також депутати прийняли рішення виділити кошти на розробку наукової української термінології.
 Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада України прийняла скандальний законопроект «Про засади державної мовної політики» регіоналів Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка. Закон передбачає, що в 13 регіонах України російська мова отримує статус регіональної, що практично прирівнює її до державної.

Оставить свой комментарий: