Працівники ДПСУ у Львівській області спільно з прокуратурою викрили групу осіб, причетних до організації «конвертаційного» центру." />  Працівники ДПСУ у Львівській області спільно з прокуратурою викрили групу осіб, причетних до організації «конвертаційного» центру.">  Працівники ДПСУ у Львівській області спільно з прокуратурою викрили групу осіб, причетних до організації «конвертаційного» центру." />

На Львівщині викрили конвертаційний центр з мільйонними оборотами

logo
На Львівщині викрили конвертаційний центр з мільйонними оборотами - главная фотография

 Працівники ДПСУ у Львівській області спільно з прокуратурою викрили групу осіб, причетних до організації «конвертаційного» центру. Про це повідомила прес-служба ДПСУ у Львівській області.
Під час обшуків правоохоронці вилучили бланки та печатки фіктивних фірм, комп’ютерну техніку, чекові книжки, а також інші фінансово-господарські документи, які використовувалися у «конвертації» коштів. Крім цього, на банківських рахунках заблоковано понад 300 тис. гривень.
 Протягом року через «конвертаційний» центр здійснювалися незаконні фінансові операції на суму понад 80 млн. гривень. Стосовно організатора та його співучасників порушено кримінальну справу, проводиться слідство, - сказано у повідомлені.

Оставить свой комментарий: