Невідомі знищують агітаційні матеріали кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції у 123 окрузі Лідії Котеляк." />  Невідомі знищують агітаційні матеріали кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції у 123 окрузі Лідії Котеляк.">  Невідомі знищують агітаційні матеріали кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції у 123 окрузі Лідії Котеляк." />

У Львові за одну ніч знищили ледь не всю рекламу опозиційного кандидата

logo
У Львові за одну ніч знищили ледь не всю рекламу опозиційного кандидата - главная фотография

 Невідомі знищують агітаційні матеріали кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції у 123 окрузі Лідії Котеляк. Про це розповіла довірена особа Лідії Котеляк, керівник її штабу в Миколаївському районі, Андрій Гергерт.
 За його словами, лише за одну ніч були знищені 64 білборди з агітацією за Котеляк. А вчора вночі решта агітаційних повідомлень про кандидата в депутати від Об’єднаної опозиції також були здерті чи розмальовані.
 «Зараз проводиться така повномасштабна війна зі боку Тараса Батенка», - переконує  Гергерт.
 Нагадаємо, 5 жовтня у штабі Лідія Котеляк правоохоронці провели огляд. Підставою було звернення від кандидата у депутити у 123 окрузі Тараса Батенка про поширення штабом Лідії Котеляк «чорного піару», що дискредитує Батенка. Однак цієї літератури правоохоронці в штабі не виявили.

Оставить свой комментарий: