ПАТ «Концерн-Електрон» вперше продемонструвало  широкому загалу свою  нову розробку – багатофункціональний автомобіль  «Електрон» у межах виставки-" />  ПАТ «Концерн-Електрон» вперше продемонструвало  широкому загалу свою  нову розробку – багатофункціональний автомобіль  «Електрон» у межах виставки-">  ПАТ «Концерн-Електрон» вперше продемонструвало  широкому загалу свою  нову розробку – багатофункціональний автомобіль  «Електрон» у межах виставки-" />

Львівський Електрон відтепер вироблятиме не лише телевізори, а й електромобілі

logo
Львівський Електрон відтепер вироблятиме не лише телевізори, а й електромобілі - главная фотография

 ПАТ «Концерн-Електрон» вперше продемонструвало  широкому загалу свою  нову розробку – багатофункціональний автомобіль  «Електрон» у межах виставки-ярмарку “Львівський товаровиробник”.
 За словами голови правління підприємства Юрія Бубеса, автомобіль нічим не відрізняється від закордонного аналогу. Залежно від типу двигуна, вартість багатофункціонального автомобіля буде на 30-40% нижчою від закордонних.
Бубес зазначив, що це перша не лише в Україні, але й  на теренах СНД  малотоннажна машина  багатоцільового використання .
 “Її можна використовувати у різних галузях господарства — комунальній сфері, на електростанціях та в в аеропортах. Невеликі габарити дають такому автомобілю масу переваг на вулицях старовинних міст, таких як Львів” - наголосив він.
 Після оглядин міський голова  Львова Андрій Садовий зізнався, що міська господарка вже зараз потребує таких машин для прибирання, однак скоріш за все, купити зможе з нового року — коли виріб “Електрону” пройде всі сертифікаційні процедури, а місто оголосить тендер.

Оставить свой комментарий: