Гришин предложил руководству Запорожской ОГА 7 первых шагов по восстановлению области после Брыля

logo
Гришин предложил руководству Запорожской ОГА 7 первых шагов по восстановлению области после Брыля - главная фотография

Депутат Запорожского областного совета, адвокат Ярослав Гришин обсудил с запорожцами первые шаги, которые необходимо сделать после недавнего увольнения президентом Владимиром Зеленским губернатора Константина Брыля и назначения на должность исполняющей обязанности главы ОДА Эллы Слепян.

Концепцию развития области «7 шагов за 100 дней без Брыля» депутат облсовета Гришин вместе с командой представил запорожцам в пятницу, 14 июня. Встреча состоялась в отеле «Украина», где собрались представители общественности, местной власти и СМИ. К реализации задуманного политик предложил подключаться общественность, в частности, высококлассных специалистов по развитию нашего региона. И наконец-то вместе создать реальную прозрачную стратегию развития Запорожской области. Более того, соответсвующее взаимодействие и консолидацию сил предложили присутсвующие депутаты Запорожского городского совета, глава фракции УКРОП Михаил Прасол и депутат, ветеран АТО, глава ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» Олег Коломоец.

Концепцию первых «7 кроків за 100 днів без Бриля» предложили рализовать совместно.

«1. Демонтувати клітку на вході в ОДА. Влада має бути повністю відкритою для людей та діяти прозоро. Саме тому ми акцентуємо увагу на принцип транспорентності.

2. Відмовитися від службових авто та 400 000 грн., які вже закладені в бюджет для перевезення голови ОДА. Та направити кошти на стипендію 400 найталановитішим учням області.

3. Повернути в бюджет 32 млн. гривень, які були під час скандальної сесії облради направлені силовикам, фактично на підкуп перед виборами.

4. Зменшити на 30% чисельність працівників апарату ОДА з 800 до 500 людей;

5. Сформувати Громадську Раду Доброчесності при Запорізькій ОДА. Орган має складатися з лідерів громадської думки, експертів та моральних авторитетів. Важливо, — всі кадрові призначення через прозорий конкурс та положення Громадської Ради Доброчесності.

6. Допомогти довести всі кримінальні справи відносно екс-губернатора Костянтина Бриля до повідомлень про підозру та затримання корупційного генерал-губернатора. Команда ОДА не має бути дахом для корупціонерів. Гаряча лінія губернатора для повідомлень про вимагання хабарів та тиск на бізнес.

7. Провести повний аудит, перевірити кожен об’єкт Управління комунального будівництва (УКБ) разом з громадськими активістами та депутатами Запорізької обласної ради», — рассказал депутат Запорожского обласовета Ярослав Гришин.

Вместе с тем, Ярослав Гришин с командой предложил разработать и утвердить через общественные слушания стратегию развития Запорожской области и наполнить её проектами ярких изменений. Запорожская область должна стать тем местом, где хочется жить.

Давайте зробимо разом! — Перші 7 кроків за 100 днів без Бриля: 1. Демонтувати клітку на вході в ода - влада має бути повністю відкритою для людей Та діяти - прозоро (принцип транспорентності). 2. відмовитися від службових авто та 400 000 грн., які вже закладені в бюджет для перевезення голови ОДА - направити на стипендію 400 самим талановитим учням області. 3. повернути в бюджет 32 млн. Гривень, які були направлені на підкуп силовиків. 4. зменшити на 30% чисельність апарату ода з 800 до 500 людей; 5. Сформувати громадську раду доброчесності при Запорізькій ода з лідерів громадської думки, експертів та моральних авторитетів - всі кадрові призначення через прозорий конкурс та положення ГРД; 6. Допомогти довести всі кримінальні справи відносно Бриля до повідомлень про підозру та затримання корупційного генерал-губернатора. команда ода не має бути дахом для корупцніерів. Гаряча лінія губернатора для повідомлень про вимагання хабарів та тиск на бізнес ; 7. Провести повний аудіт, перевірити кожен об’єкт управління комунального будівництва разом з громадськими активістами та депутатами Запорізької обласної ради. І головне - Розробити та узгодити и через громадські слухання стратегію розвитку Запорізької області та наповнити її проектами яскравих змін.Михаил ПрасолЧикалова Виктория

Posted by Yaroslav Gryshyn on Friday, June 14, 2019
">


Оставить свой комментарий: